woodoo rituály

13. března 2011 v 19:05 | Anna Volfová |  Články
Rituál na získání lásky druhé osoby
Přísady: 1/2 čajové lžičky hřebíčku, 1 čajovou lžičku skořice a 1 čajovou lžičku Mako bylin
Nejlépe je užívat sušení přísady, ale když máte čerstvé, tak je spalte, nebo byliny sekejte na malé kousky. Většinu těchto přísad naleznete někde v kuchyni nebo na zahradě. Pak vezměte pergamen a napište na něj sedmkrát jméno osoby, o kterou stojíte, vlastní krví ( Osoba ženského pohlaví by měla použít menstruační krev.) nebo červeným inkoustem. Nyní tento pergamen také spalte. Byliny a popel z pergamenu vložte do červeného váčku, ovažte bílou stuhou a noste ho na krku. Poté by si Vás Vaše milovaná osoba měla za pár dní všimnout a setkat se s Vámi.
Rituál pro získání peněz
Pro toto kouzlo potřebujete Voodoo panenku, kterou si můžete koupit v našem obchůdku. Nejdřív musíte zasvětit panenku, aby věděla co má dělat. Proto zapalte jakoukoliv bankovku a panenku nechte chvíli v kouři. Nyní kápněte pár kapek oleje na zelenou svíčku, dejte ji na talířek a zapalte ji. Pak napište na kousek pergamenu červeným inkoustem toto:Spirits, bring me money to meet my needs. Nyní vložte do panenky jakoukoli minci a panenku posypte prachem ze spálené bankovky. Když provádíte tuto část tak říkejte následující modlitbu:"Money doll, money doll, Bring me riches, bring me gold, Money doll, money doll, Fill my bank full of cash." Tak a nyní je první kouzlo hotovo a teď dejte panenku na viditelné místo, ale nesmíte dopustit, aby se jí někdo dotknul. Pak každých sedm dnů dejte před panenku jednu nebo dvě mince, aby jste ji nakrmili.
Způsobování bolesti
Když Vám někdo způsobí bolest, tak využijte tento třetí rituál, který způsobí bolesti hlavy a stres. Nejdříve vztyčte oltář. Zatemněte místnost a na stole zapalte dvě černé svíčky. Pak položte Vaši Voodoo panenku mezi svíčky a zapalte vonnou tyčinku a udělejte tři kruhy ve směru hodinových ručiček nad panenkou. Nyní vezměte tři špendlíky a zabodněte je do hlavy panenky a říkejte toto zaklínadlo:"Pins of pain bring (jméno) an ache in the head, make him(jemu)/her(její) regret all they've said and done." Teďka vložte panenku do rakve, která je součástí Voodoo panenky a zakopte ji na tři dny do země. Po třech dnech panenku exhumujte a rituál opakujte. Místo zakopání do země, panenku darujte osobě, které jste způsobovali bolest. Myšlenka na to, že někdo na Vás použil Voodoo rituál oběť dorazí.
Způsobování pořádná bolest
Předchozí rituál byl jenom takové polechtání, ale když máte zájem způsobit někomu pořádnou bolest (třeba šéfovi, učitelce), tak vyzkoušejte toto. Před sebe na stůl položte Voodoo panenku a k její hlavě dejte černou svíčku, na kterou napište hřebíkem jméno oběti a pak svíčku zapalte. Nyní potřebujete pár vlasů oběti, které nad svíčkou zapalte a to co z nich zbude položte panence na srdce.(pro toto je nejvhodnější černobílá panenka- *03*) Potom do panenky zapíchejte deset špendlíků a přitom říkejte:Voodoo doll, please make something for me, harm, harm, harm please. Nakonec vezměte svíčku a každý špendlík zakápněte kapkou vosku, také na ohořelé vlasy, které jsou na srdci panenky kápněte tři kapky vosku. Nyní dejte panenku do rohu místnosti, který je nejblíže severu a do 10 dnů by se mělo Vaší oběti pořádně přitížit.
Zavazující kouzlo
Když chcete někomu zabránit, aby prozradil tajemství, můžete toho dosáhnout použitím této formy sympatetické magie.
Stačí vosková, hliněná, nebo látková loutka. Pojmenujte ji po osobě, kterou má představovat. Vezměte jehlu s 53 cm dlouhou nití z červeného hedvábí a zašijte loutce ústa. Ukončete šití ovázáním zbytku niti kolem těla loutky. Při práci se soustřeďte na fakt, že osoba nesmí mluvit na ono zakázané téma. V závěru zabalte loutku do kusu bílého plátna a uložte ji na bezpečné místo. Dokud je nit na svém místě osoba je vázána mlčením o daném tématu.
Pomazávací olej
Jedním z nejstarších receptů je i tento pomazávací olej, který by se vám mohl hodit.
Nasbírejte čerstvou mátu (já mám raději šantu kočičí - Nepeta cataria) a volně jí naplňte velkou sklenici. Nalijte na ni rostlinný olej bez pachu až po okraj. Sklenici pevně uzavřete a nechte stát dvacet čtyři hodin. Každých osm hodin ji převracejte vzhůru nohama. Přeceďte olej pečlivě přes gázu, dobře vymačkejte. Znovu naplňte sklenici čerstvou mátou a nalijte na ni tentýž olej. Nechte směs stát dalších dvacet čtyři hodin a zase sklenici každých osm hodin převracejte. Tento postup opakujte nejméně tři dny. Olej z posledního cezení je dobrým pomazávacím olejem s vůní máty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama