Co dělat, když je nuda?

12. března 2011 v 13:44 | Anna Volfová |  Články
☼ Jít na počítač- teda myslím že většina z vás to stejně takhle řeší, ale zkuste různý věci, tak třeba jít na dikuzi libka (libimseti.cz), upravit si profil na lidé (lide.cz), zahrát si nějakou hru (ideálně třeba runescape - runescape.com - fakt luxusníí xP dokáže vás zabawit na hooodně dlouho, je bez instalace a zdarma), vytvořit si vlastní blog, přihlásit se do nějaký internetový školy.... je toho hafec!
☼ Číst si - pujčte si z knihovny nebo od kámoše nějakou zaručeně dobrou knížku... :)
☼ Psát, sepisovat - co kdybyste zkusili napsat něco svýho? Třeba bude o jednu Rowlingovou nebo Shakespeara víc xP Můžete psát povídky, romány, komedie, tragédie.... xD
Emoticône cochon 3
☼ Sportovat - co takhle jít si zaběhat? Na nohy tenisky, do uší mp3 x) Idylka... anebo třeba přihlásit se do nějakýho kroužku... nakonec, on i ten rotoped neni úplně k zahození, co?
☼ Jít s kámošema wen - tohle vás rozhodně zbaví nudy... když ne tohle - tak už nic xD
☼ Pustit si nějakej dobrej film - pusť si třeba svůj oblíbenej film nebo si najdi nějakej na netu (je jich všude hafec), třeba koukej.xkrat.cz :)
☼ Malovat si - kresli cokoliv -> zvířátka, portréty, nějaký kravinky bo co já wim x) Já osobně si maluju gráfka :)
☼ Být kreativní - vyrob si něco!! Na netu je spousta návodů... Vyrob morčeti novej domeček, vyrob si koláž a dej si jí do pokojíku nebo si vyrob třeba lampičku :) Fantazii se meze nekladou...Emoticône cochon 1
☼ Pěstuj - umíš to s kytičkama? Tak si zasaď fazoli xD ne ale fakt: pořiď si nějakou kytku a starej se o ni :) P.S.: třeba ti pak přinese nějaký "ovoce" x))
☼ Pořiď si potkana - pokud se nudíš často, je potkan to pravé. Je to totiž zvířátko co potřebuje hodně moc péče, na druhou stranu se ale umí odvděčit a tak třeba dokáže přiběhnout na zavolání... Potkana si ale rozhodně pořiďte jen pokud jste dostatečně zodpovědní!!
☼ Uč se - pokud je fakt nuda, zkus se učit :) Zabiješ tím nudu a ještě se třeba něco jako bonus naučíš xD
☼ Lušti - křížovky, sudoku, osmisměrky :)
☼ Foť a natáčej videa - fotky potom můžeš dát na profil a video třeba na youtube.com nebo stream.cz... a dokonce se můžeš stát slavným!! ;)
☼ Plánuj - jedeš někam o prázdkách? Tak si napiš seznam věcí který nechceš zapomenout... nebo třeba seznam věcí který chceš prožít ;)
pixelformyspace200.gif pixel image by kc5rxc1pixelformyspace200.gif pixel image by kc5rxc1pixelformyspace200.gif pixel image by kc5rxc1pixelformyspace200.gif pixel image by kc5rxc1

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama